Montferland geen kandidaat NK Wielrennen – Omroep Gelderland


Omroep Gelderland

Montferland geen kandidaat NK Wielrennen
Omroep Gelderland
'Dat hebben wij niet lichtzinnig gedaan', zegt burgemeester Peter de Baat in de raadsbrief. 'Het NK Wielrennen heeft Montferland veel gebracht en wij geloven in de kansen die dergelijke evenementen voor onze gemeente hebben. Toch hebben wij een ...


Formule1 Volg het FIFA ULTIMATETEAM op INSTAGRAM! En win een WEDSTRIJDSHIRT VAN JE CLUPPIE!! Formule1

Lees het volledige artikel
Nog niemand reageerde.

Reageer
Montferland geen kandidaat NK Wielrennen – Omroep Gelderland


Omroep Gelderland

Montferland geen kandidaat NK Wielrennen
Omroep Gelderland
'Dat hebben wij niet lichtzinnig gedaan', zegt burgemeester Peter de Baat in de raadsbrief. 'Het NK Wielrennen heeft Montferland veel gebracht en wij geloven in de kansen die dergelijke evenementen voor onze gemeente hebben. Toch hebben wij een ...


Formule1 Volg het FIFA ULTIMATETEAM op INSTAGRAM! En win een WEDSTRIJDSHIRT VAN JE CLUPPIE!! Formule1

Lees het volledige artikel
Nog niemand reageerde.

Reageer
LIKE! ons op FACEBOOK!

FOLLOW! ons op TWITTER!